Menu Close

Neringos gyventojų ir svečių dėmesiui

Pastebėję sulaužytą suoliuką, nesutvarkytą viešąją erdvę, neveikiantį gatvės šviestuvą ar kitą problemą, gyventojai ir Neringos svečiai nuo šiol apie ją kviečiami pranešti telefono numeriu +370 688 88519.

Visus gyventojų ir kurorto svečių pastebėjimus dėl švaros, tvarkos, slidžių kelio ruožų, gedimų, susijusių su gatvių bei pėsčiųjų takų apšvietimu bei kitas problemas viešosiose, Neringos savivaldybei priklausančiose, erdvėse nuo šiol registruos Biudžetinė įstaiga „Paslaugos Neringai“.

Pranešimai bus registruojami visą parą, septynias dienas per savaitę – 24/7.

Kaip informuoja Paslaugos Neringai, registratūros pagrindinė užduotis – užregistravus pranešimą, jį perduoti atsakingiems asmenims vykdymui. Taip bus siekiama, kad reagavimo ir problemos sprendimo laikas būtų kuo trumpesnis ir gyventojai patirtų kuo mažiau nepatogumų.

Jei pastebėjote problemą, kviečiame nedelsiant apie ją informuoti telefonu +370 688 88519.

Apie skubių sprendimų nereikalaujančias problemas kurorto gyventojai ir svečiai taip pat gali pranešti el. paštu info@paslaugosneringai.lt.

Paslauga teikiama visoje Neringos savivaldybės teritorijoje.

Neringoje viešų erdvių apšvietimas bus atjungtas nuo  nuo 24:00 iki 06:00.

Siekiant sunaudoti kuo mažiau elektros energijos, Neringoje vėlyvos nakties metu bus išjungiamas gatvių ir viešųjų erdvių apšvietimas. Toks sprendimas priimtas atsižvelgiant į ženkliai išaugusias elektros energijos tiekimo kainas – sausio 5-ąją brangiausios kilovatvalandės kaina siekė 1,78 Eur su PVM.

Neringos gatvių apšvietimui įprastomis kainomis per metus iš viso išleidžiama apie 100 tūkst. Eur. Esant keliolika kartų didesnėms elektros tiekimo kainoms, skaičiuojama, kad tokia suma Neringos savivaldybės biudžetui atsieitų kas mėnesį. Įvertinus tai, būtina imtis priemonių, kad didėjančios išlaidos nepaliestų kitų mums svarbių gyvenimo sričių.

Neringos savivaldybė priėmė sprendimą kurorto gatvių ir viešųjų erdvių apšvietimą kasnakt išjungti nuo vidurnakčio iki 6 valandos ryto.  Kiek ilgai toks sprendimas bus įgyvendinamas priklausys nuo elektros tiekimo kainų.

Sutaupyti leidžia ir kitos Neringos savivaldybės įgyvendintos priemonės – atsinaujinančią energiją jau naudoja dauguma Neringos savivaldybei pavaldžių įstaigų bei Savivaldybės administracija. Nuosekliai atnaujinamas ir gatvių apšvietimas, senąsias lemps keičiant į LED. Planuojama, kad artimiausiu metu tokie darbai pasieks Pervalką, kur bus atnaujinami šios gyvenvietės šviestuvai.

Neringos savivaldybė tikisi kurorto gyventojų ir svečių supratingumo ir palaikymo įgyvendinant sprendimą nakties metu išjungti kurorto gatvių ir viešųjų erdvių apšvietimą. Visuomet esame atviri argumentuotoms diskusijoms bei pasiūlymams.

 

Skip to content